to top

Meat & Greet Burgerhouse

A máme tu další ze série podniků, kam v Praze na výborný burger. Relativně nenápadný podnik Meat & Greet Burgerhouse na Senovážném náměstí mě mile překvapil. Zavítala jsem sem už víc jak před rokem vlastně náhodou a ráda se sem vracím.

Bistro je rozděleno na dvě části – v přední najdete stylový bar, kolem kterého projdete do části zadní, kde jsou barové židle se stolky. Interiér se mi líbí svou jednoduchostí kombinace bílých cihel a dřeva.

V nabídce najdete – co jiného než – burgery. A to opravdu dobré. Já vyzkoušela jejich klasiku s názvem MAG (=Meat&Greet) – hovězí maso, cheddar, slanina, majonéza, rajče a salát – prostě klasika. Maso bylo výborně připravené a ochucené a burgerová houska skvělá. Často se totiž stává, že zrovna bulka to celé dost zkazí, protože je… prostě divná. Znáte to – je gumová, nevzhledná, namísto toho, aby byla krásně dokřupava upečená a posypaná zrníčky.

Vybrat si ale můžete i vegetariánskou verzi s cizrnovým falafelem. Jako přílohu rozhodně doporučuju hranolky ze sladkým brambor – ty jsou prostě dokonalý! A pokud to zapijete výtečným pivem z minipivovaru Matuška, tak mi věřte, že se sem budete také rádi vracet 🙂

Adresa: Senovážné náměstí 994/2, Praha 1, www.magburgerhouse.cz, burgery: 185 – 205 Kč

 

 

 

Lucie Hrušková

Jmenuji se Lucie a baví mě cestování, dobré jídlo a pití, poznávání kaváren a restaurací a focení!

Leave a Comment