to top

Kafe Kytka

Liberec je město, které miluju, protože jsem se tu narodila a 25 let žila, než jsem utekla do našeho hlavního města za dalšími výzvami. A tak jsem 2 dny dovolené využila k tomu konečně se ve svém rodném městě trochu kavárensky poválet 🙂

Moje první volba bylo Kafe Kytka, protože jsem si chtěla dát dobrý kafe a koupit nějakou hezkou kytičku mamče. Kavárnu najdete v boční uličce vedoucí z našeho hlavního Šaldova náměstí. Hned při příchodu vás uvítá naprosto dokonalá vůně kávy a čerstvě řezaných květin. Všude okolo vás je najednou zeleno a pokud jste na tom stejně jako já, tak se začnete i usmívat. Na mě to prostě takhle působí.

V nabídce najdete samozřejmě kávu (výbornou), domácí limonády (ta broskvová s vanilkou je božská) a něco sladkého na zub. Na výběr mají vždy více kousků – jeden lákavější než druhý, takže vybrat bude těžké. A obsluha – ta je prostě na jedničku.

A pokud máte rádi pěkné kytičky, tak si tu určitě nechte nějakou hezkou uvázat. Budete se pak usmívat ještě několik následujících dní, protože květiny od Kafe Kytka jsou vážně krásné!

Adresa: Kostelní, Liberec, www.kafekytka.cz

Lucie Hrušková

Jmenuji se Lucie a baví mě cestování, dobré jídlo a pití, poznávání kaváren a restaurací a focení!

Leave a Comment