to top

Foodstylingový a fotografický workshop s Dominikou

Minulý víkend jsem se úplně čirou náhodou dostala na foodstylingový a fotografický workshop, který vedla velmi známá lifestylová bloggerka Dominika (www.dblog.cz), a naprosto famózní dorty a koláče jako objekty focení dodala její maminka Petra, která je neméně známá svým blogem KitchenAndTheCity.

Workshop se konal v nádherných prostorách studia The Senses na Smíchově a čekaly nás 3 hodinky plné povídání, focení a pak i jídla. Konečně jsem měla možnost vyzkoušet si svůj nový foťáček, který jsem dostala k narozeninám, nicméně jsem se musela upřímně pousmát nad tím, že když Dominika řekla „Tak si vytáhněte foťáky.“, tak většina holek vytáhla úplně ten samý, co mám já 🙂 nojooo, je hezký, holčičí a lehký, takže pro mé začátečnické focení zatím bohatě stačí.

V průběhu workshopu jsme měli připravená různá „stanoviště“ a mohli jsme si zkoušet, fotit z různých úhlů, radit se s ostatními i s Dominikou. Myslím, že výsledné fotky jsou fakt moc pěkné, ale na rovinu říkám, že takhle dokonalé dezerty se musí fotit samy, na to vážně nepotřebujete žádné extra fotografické znalosti.

Tak se kochejte, já sedím na letiště a čekám na svůj let do Vídně a pak do Florencie –  jedu totiž na 5denní foodstylingový a fotografický workshop do Toskánska s jednou americkou a italskou foodblogerku a jsem neuvěřitelně nadšená a těším se! Tak se těšte i vy, protože to s vámi budu rozhodně sdílet 🙂

Lucie Hrušková

Jmenuji se Lucie a baví mě cestování, dobré jídlo a pití, poznávání kaváren a restaurací a focení!

Leave a Comment