to top

Coffee Corner

Musím se vám přiznat – zamilovala jsem se, totálně a bezhlavě! A ne, není to muž, ani kabelka nebo roztomilé zvířátko, ale Coffee Corner! A lituji, že jsem tohle místo objevila až teď na konci léta, protože tady bych trávila každý slunečný víkend.

Coffee Corner najdete na Žižkově (ano, já se taky divila) v areálu Campu Žižkov. Najít ji je trošku oříšek, protože je potřeba obejít hlavní vchod a zamířit do kempu bočním vchodem. A tam na vás čeká oáza klidu. Je to opravdu malý koutek plný všeho, co byste chtěli mít doma na terase nebo co vám připomíná pohodu na dovolené u moře – lehátka, barevné polštářky, záclonky, houpací sítě a úžasné lapače snů.

Nabídka je jednoduchá – káva, limonády (mimochodem výborné), víno, nealko a občas i nějaké drobné dezerty. Já se těšila na jejich vafle, ale bohužel je neměli. I tak jsem tu strávila skoro tři hodinky s knížkou, kávou a výbornou levandulovou limonádou. A občas jsem se přistihla, že knížku vůbec nevnímám a jen se kochám výhledem🙂

Škoda, že spousta těchto skvělých podniků přes zimu nefunguje – nezbyde nám tedy než využít posledních krásných dní, než si pak budeme muset půl roku počkat na první jarní paprsky.

Adresa: Nad Ohradou 17, Praha 3 Žižkov

Lucie Hrušková

Jmenuji se Lucie a baví mě cestování, dobré jídlo a pití, poznávání kaváren a restaurací a focení!

Leave a Comment