to top

Balcony Bar

Všude jsem vídávala fotky z tohoto baru s výhledem na Národní třídu a říkala si, že tam se určitě musím podívat! A tak jsme jeden slunečný pátek vyrazili na drink právě sem.

Bar najdete v posledním patře jednoho domu kousek od Jungmannova náměstí. Prostor je relativně malý, ale velmi příjemný. Speciálně v létě doporučuji nechat si rezervovat místo právě na terase/balkonu odkud budete mít Národní třídu jako na dlani.

Nečekejte, že tu budete vybírat z desítek míchaných drinků – v nabídce jich najdete pár, ale to rozhodně není ničemu na škodu – stojí za to nejen po chuťové, ale i estetické stránce.

Z jídelního lístku si můžete vybrat tapas nebo menší jídla – ceny jsou pravda odpovídající lokalitě tohoto baru, ale jídla jsou opravdu chutná – my měli ústřice (fakt dobré!), kuřecí satay a cajun tacos. Na terase mají venkovní gril, kde vám právě třeba zmiňované kuřecí satay připraví před vašima očima. Pravda, trochu jsme si počkali, ale zase pátek, po práci, sluníčko, drink před vámi… kdo by spěchal🙂

Adresa: Jungmannovo náměstí 17, Praha 1

Lucie Hrušková

Jmenuji se Lucie a baví mě cestování, dobré jídlo a pití, poznávání kaváren a restaurací a focení!

Leave a Comment